Володимир Немерцалов, Завідувач лабораторією природничо-математичної освіти, професор кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО "Одеська академія неперервної освіти", кандидат біологічних наук, доцент, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, керівник гуртка-методист, Засновник приватної школи "Веда" , Представник ОНУ імені І.І.Мечникова на обласній конференції профспілок працівників освіти, Експерт в галузі акредитації та атестації педагогічних працівників і установ середньої та вищої школи, Секретар ради стейкхолдерів магістратури КЗВО "ОАНО".

Випускник 1999 року, відділення хімії.

«У ліцеї не було жодного викладача, який не вплинув би на мою долю. Манакін Вадим Леонідович запросив до ліцею, Ворохаєва Віра Ігорівна і Заворотня Павлина Львівна зарахували до нього, Топоренко Віктор Сергійович був класним керівником, Ремез Наталія Дмитрівна ввела у творче ліцейське коло, надихала на звершення, Палладій Ольга Миколаївна підтримувала і оберігала, Колебошин Валерій Якович, Віктор Павло Андрійович, Герцман Катерина Михайлівна, Гандирук Ніна Григорівна, Сапожніков Андрій Олександрович, Вайсфельд Наталія Данилівна, Семенкова Тамара Сергіївна, Осмініна Євгенія Дмитрівна, Єштокіна Тетяна Іванівна навчали і виховували нас так, що ліцей у нас пізнається за виразом обличчя і ходою :)

Складно виділити щось одне. Мабуть, найголовніший досвід, який я здобув у ліцеї і який став у нагоді в житті, — це відсутність страху і віра у себе. У ліцеї я дізнався, що світ — затишне місце, у якому можна зробити багато гарних речей. А також тут я навчився радіти за інших».