Сьогодні стартує Міжнародна акція "16 днів проти насильства"... Можно багато сказати про насильство у воюючій країні, але не слід забувати і про сімейне, гендерне насильство, захист від стігми та обмеження прав людей з обмеженими можливостями.

 

 

Мотивація до навчання: як досягнути? Це питання хвилює всіх учасників освітнього процесу.

Світ змінюється, а разом з ним і умови навколо, тож всі ми потребуємо адаптації. Принцип працює завжди доволі простий: хто адаптується, той і виживає. Отож, щоб вижити у цьому бентежному світі, необхідно володіти переліком інструментів: soft skills отримуємо у комунікації, а hard skills — в освіті.
Министерство освіти та науки підготувало для тебе декілька порад

Якщо маєш потребу в підтримці та супроводу, звертайся до Психологічної служби Рішельєвсьго наукового ліцею.

Рефлексуєш, балансуєш, практикуєш самопідтримку… і ціль наче запалює, а мотивація однаково згасає. У важкі часи потрібно залучати всі можливі ресурси.

Зовнішня мотивація — це додаткові стимули, що підтримують твій вогник усередині.

Розказуємо, як їх використовувати на шляху до своїх мрій ✨

#профосвіта #профтех

mot1.jpg

mot2.jpg

mot3.jpg

mot4.jpg

mot5.jpg

mot6.jpg

mot7.jpg

mot8.jpg

mot9.jpg

mot10.jpg

mot11.jpg

 

 


Відділення математики

Классный руководитель
КОЛЕСНИКОВА Оксана Анатоліївна

  1. Андрейченко Марина Сергіївна
  2. Бондаренко Віталіна Віталіївна
  3. Бучков Олександр Павлович
  4. Варбанець Іван Юрійович
  5. Грабовенко Кирило Олегович
  6. Грінчук Даніїл Олександрович
  7. Заїка Юрій Володимирович
  8. Маліс Ганна Сергіївна
  9. Мевлід Світлана Дмитрівна
  10. Михайленко Георгій Євгонович
  11. Мороз Костянтин Вікторович
  12. Ніков Єгор Іванович
  13. Пєтухов Микита Сергійович
  14. Покотило Дмитро Русланович
  15. Помогалова Юлія Сергіївна
  16. Прокоф’єв Іван Валентинович
  17. Сіголаєв Олександр Владиславович
  18. Сніткін Микита Артемович
  19. Соломіна Поліна Вячеславівна
  20. Степанов Максим Романович
  21. Фєсік Максим Володимирович
  22. Філіпенко Ксенія Олександрівна
  23. Харчукова Софія Дмитрівна
  24. Шпек Олександр Юрійович

Відділення фізики

Классный руководитель
МУХІНА Анжела Володимирівна

  1. Амітов Георгій Борисович
  2. Антоненко Микита Сергійович
  3. Богач Дмитро Андрійович
  4. Вейс Матвій Валентинович
  5. Григоренко Микита Юрійович
  6. Козачок Егор Вадимович
  7. Колесніченко Михайло Андрийович
  8. Кочак Каміл Джошкунович
  9. Лівинський Андрій Андрійович
  10. Лісенков Олександр Юрійович
  11. Лукін Артем Дмитрович
  12. Марченко Гліб Вікторович
  13. Матчин Сергій Сергійович
  14. Мельник Віктор Олегович
  15. Міняйлик Юрій Сергійович
  16. Плечистий Рінат Костянтинович
  17. Савицький Андрій Олександрович
  18. Семенович Олександр Юрійович
  19. Сербінов Данило Олегович
  20. Сташко Андрій Романович
  21. Страутман Альбін Андрійович
  22. Терентьєв Артем Олександрович
  23. Трач Вадим Анатолійович
  24. Федоров Іван Костянтинович
  25. Филипенко Дмитро Владиславович
  26. Швець Платон Максимович
  27. Шляхова Валерія Сергіївна

Відділення хімії та біології

Классный руководитель
КАРАПЕТЯН Ліліт Саргісівна

  1. Адренатій Берд Асланович
  2. Антоненко Павло Петрович
  3. Бабій Володимир Русланович
  4. Бащун Аліна Вадимівна
  5. Бірон Микола Богданович
  6. Брошкова Владислава Михайлівна
  7. Василевич Вероніка Олександрівна
  8. Гончарук Ніколь Олександрівна
  9. Горовенко Єлизавета Максимівна
  10. Дахдух Абдулкарім
  11. Іплікчєєв Данило Сергійович
  12. Керімов Ельдар Русланович
  13. Кононова Тетяна Павлівна
  14. Кочнєва Тетяна Олегівна
  15. Крикунов Дмитро Олександрович
  16. Мальченко Максим Вікторович
  17. Мєрліч Єлизавета Сергіївна
  18. Михалюк Софія Борисівна
  19. Онуфрієнко Вікторія Дмитрівна
  20. Писаревський Ілля Ігорович
  21. Побережняк Марія Володимирівна
  22. Прігаріна Серафіма Олександрівна
  23. Романенко Олександр Сергійович
  24. Сірко Олег Олегович
  25. Соломахіна Валерія Павлівна
  26. Шухман Софія Володимирівна

Відділення ІКТ

Классный руководитель
ВАСІЛЬЄВА Катерина Олександрівна

  1. Бернавський Дмитро Анатолійович
  2. Богдашевський Ярослав Сергійович
  3. Воробйова Єлизавета Миколаївна
  4. Воскресенський Герман Олександр
  5. Дахдух Карім Амерович
  6. Дорохтєй Вікторія Володимирівна
  7. Дудніченко Данііл Ілліч
  8. Зелена Анастасія Володимирівна
  9. Кизимова Владислава Савеліївна
  10. Коробко Данило Олександрович
  11. Лизько Марія Максимівна
  12. Морозюк Максим Віталійович
  13. Наку Констянтин Юрійович
  14. Печерський Володимир Михайлович
  15. Приходченко Ярослав Євгенович
  16. Рейндерс Дмитро Янович
  17. Руснак Лев Борисович
  18. Сєдов Олексій Олексійович
  19. Субора Віктор Миколайович
  20. Тодоров Арсеній Михайлович
  21. Франко Лев В'ячеславович
  22. Хайлов Володимир Олексійович
  23. Харченко Михайло Вадимович
  24. Чаклош Ярослав Владислава
  25. Щерблюк Катерина Владиславівна
  26. Юрченко Дмитро Максимович
  27. Рибакова Аліна Олексіївна



                 Всього 105 випусників



 

Відділення математики

Класний керівник
ВЕРЕЩАГІНА Олена Володимирівна

  1. Арнаута Єлизавета Ігорівна
  2. Бондар Антон Вікторович
  3. Глусь Дарія Сергіївна
  4. Горбулинський Дмитро Олексійович
  5. Іванова Софія Вікторівна
  6. Коровіна Анастасія Михайлівна
  7. Максименко Микола Сергійович
  8. Морозов Федір Андрійович
  9. Нефедов Микола Геннадійович
  10. Никифоров Єгор Віталійович
  11. Нікітенко Артур Олексійович
  12. Петін Михайло Олександрович
  13. Попов Богдан Юрійович
  14. Прокопенко Артем Андрійович
  15. Розумович Ярослава Русланівна
  16. Серватчук Юлія Євгенівна
  17. Скрипак Олег Євгенійович
  18. Сопільняк Максим Геннадійович
  19. Станкевич Даніїл Дмитрович
  20. Фесенко Валерія Євгенівна
  21. Філатов Матвій Олександрович
  22. Харламов-Школяренко Олександр Анатолійович
  23. Хоржевський Максим Валентинович
  24. Шиндер Михайло Ілліч
  25. Чуб Максим Андрійович
  26. Яригін Дмитро Євгенович

Відділення фізики

Класний керівник
ВІКТОР Павло Андрійович

  1. Бабешко Александра Андріївна
  2. Вайцеховський Олександр Сергійович
  3. Вдовиченко Андрій Олександрович
  4. Генч Деніз
  5. Гонтарєв Нікіта Маркович
  6. Долготер Марк Юрійович
  7. Калашник Владислав Родіонович
  8. Лахтіонов Дмитро Олександрович
  9. Лупша Максим Ігорович
  10. Мазур Олександр Олександрович
  11. Нафтулович Максим Михайлович
  12. Нікулін Станіслав Артурович
  13. Олейниченко Ярослав Олегович
  14. Рибак Даніїл Євгенович
  15. Савченко Микола Сергійович
  16. Слаба Крістіна Ігорівна
  17. Смиренський Артем Дмитрович
  18. Солоп Таїсія Ігорівна
  19. Ситник Павло Юрійович
  20. Тартаковський Лев Геннадійович
  21. Чернецький Роман Володимирович
  22. Шаповалова Таїсія Валеріївна

Відділення хімії та біології

Класний керівник
ВЕСЄЛОВА Діана Юріївна

  1. Алейнікова Юлія Валеріївна
  2. Базулько Ростислав Олександрович
  3. Білевський Дмитро Петрович
  4. Білоусов Денис Сергійович
  5. Вельчев Артем Сергійович
  6. Вензіга Ксенія Сергіївна
  7. Голодна Дар'я Сергіївна
  8. Гуренко Анастасія Костянтинівна
  9. Деменнікова Глафіра Миколаївна
  10. Єгорова Марія Юріївна
  11. Зелененко Євген Віталійович
  12. Ілліна Анастасія Дмитрівна
  13. Калина Володимир Валентинович
  14. Карпов Мирослав Дмитрович
  15. Кірічек Матвій Антонович
  16. Кулєшова Тетяна Володимирівна
  17. Леончик Вероніка Євгенівна
  18. Луцкін Сергій Євгенійович
  19. Мотулько Мирон Богданович
  20. Надеждіна Дар’я Михайлівна
  21. Олареско Нікіта Ігорович
  22. Орловська Софія Геннадіївна
  23. Піштіган Марія Юріївна
  24. Прижбило Катерина Віталіївна
  25. Ростіянов Максим Богданович
  26. Семанів Валерія Олегівна
  27. Стасєва Дар'я Петрівна
  28. Узунова Ксенія Сергіївна
  29. Харченко Вероніка Вадимівна
  30. Шалолашвілі Георгій Давидович
  31. Шахов Владислав Віталійович
  32. Юрченко Ксенія Олексіївна

Відділення ІКТ

Класний керівник
ТУШКОВА Тетяна Віталіївна

  1. Апальков Георгій Вікторович
  2. Бондарєв Владислав Борисович
  3. Бондарчук Костянтин Миколайович
  4. Бур’ян Уляна Дмитрівна
  5. Вайкуль Марк Олександрович
  6. Варганік Віталій Сергійович
  7. Вініцький Кирило Іванович
  8. Гаврилюк Любов Олександрівна
  9. Давидов Нікіта Дмитрович
  10. Жижка Михайло Юрійович
  11. Загороднюк Владислав Олегович
  12. Кобан Давид Васильович
  13. Корзаватих Василь Володимирович
  14. Косенков Яків Максимович
  15. Куницький Кирило Костянтинович
  16. Маковська Ніка Вячеславівна
  17. Мартин Євген Юрійович
  18. Михайловський Антон Володимирович
  19. Накутній Дмитро Віталійович
  20. Нафтулович Костянтин Михайлович
  21. Овчарова Валерія Олександрівна
  22. Себежко Євген Олександрович
  23. Скалозуб Павло Вікторович
  24. Склярова Дар'я Миколаївна
  25. Суходольський Роман Михайлович
  26. Сухоліта Олексій Сергійович
  27. Танчевський Ярослав Сергiйович 11 ІКТ
  28. Чернега Артем Олександрович



                 Всього 108 випусників



Новини адміністрації

  • Шановні батьки майбутніх абітурієнтів!

    Комунальний заклад «Рішельєвський науковий ліцей» оголошує
    набір в 5-ті класи,
    добір в 6-10 класи.


    Форма реєстрації, бланк заяви та інші матеріали розміщені на веб-сайті ліцею в розділі «Абітурієнту».

    Дата проведення вступних іспитів буде опубліковано на веб-сайті ліцею www.rl.odessa.ua пізніше. Детальніше...

Новини ліцею

  • Шановні абітурієнти та їхні батьки!

    Ознайомитись зі списками поданих заяв можна ТУТ.

    Списки поданих заяв оновлюються на сайті щотижня.