Урочисте засідання в Будинку вчених

Старовинний Будинок вчених 23 жовтня наповнився оваціями та посмішками. Тут відбулось урочисте засідання на честь 30-річчя відновлення Рішельєвського ліцею. Друзі, щиро дякуємо всім вам за підтримку! Особливу подяку висловлюємо нашим партнерам. Перш за все, компанії «Євротермінал», що зробила до дня народження ліцею щедрий подарунок – 6 комплектів робототехніки для наших учнів. Першим подарунком компанії була смарт-дошка та набір планшетів. Віримо, що співробітництво з щедрим меценатом плідно продовжиться.

Вірменська гостинність

Останній день всеукраїнського форуму «Інновації в освіті», що проходив на честь 30-річчя відновлення Рішельєвського ліцею, відбувся у вірменському культурному центрі імені Леона Калустяна. І не випадково. Адже Рішельєвський ліцей і Благодійний вірменський фонд імені Григорія Просвітителя уклали угоду про співробітництво, стали партнерами та друзями. Більш того, благодійний фонд вже виступив спонсором освітніх інновацій, закупивши для Центру STEM-освіти Рішельєвського ліцею комп’ютерне обладнання. Гостинність і щирість господарів вірменського культурного центру під час прийому делегації форуму не залишила байдужих. Оплески, почесні грамоти і теплі слова подяки відкрили форум.

Літній табір «Академія астрономії та фізики»

З 22 по 31 серпня цього року група ліцеїстів, випускників ліцею, а також молодих астрономів з Одеської області прийняла участь в польсько-українському таборі, що називався «Академія астрономії та фізики». Він проходив на турбазі «Чардворек» у польських горах Бещадах. У таборі приймали участь 36 молодих учасників та 4 керівника. Представником української сторони був Рішельєвський ліцей та польської - Віртуальна Академія Астрономії з міста Ополе. Програма табору була дуже насичена – це й дослідження, й екскурсії: на приватну Астрономічну обсерваторію імені королеви Ядвіги, гідроелектростанцію в Соліні, до музею скла в м. Кросно, Ряшівського політехнічного університету.

Vivat, «Рішельєвська регата»!

Ось і добігла кінця комплексна олімпіада «Рішельєвська регата». Всі задачі вирішені, призи та медалі вручені, теплі слова сказані, затишні вулички сонячного осіннього міста пройдені, а враження від яскравого інтелектуального змагання та дружнього спілкування назавжди закарбовані в пам’яті. Плекати цю пам’ять серця допоможуть репортажі та фотозвіт нашого методиста з популяризації STEM-освіти Ольги Григорівни Добриніної. Відеоролик з відкриття олімпіади можна подивитись тут, репортаж про другий та третій дні «Рішельєвської регати», що зірвав бурхливі оплески на закритті олімпіади, дивіться тут.

Реєстрація для участі в олімпіадах

До уваги ліцеїстів, що мають намір взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах з різних дисциплін! Для того, щоб прийняти участь в олімпіаді з будь-якого предмету, обов’язково необхідно заповнити форму он-лайн реєстрації за посиланням.

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, історії, правознавства, іноземної мови, географії, російської мови та зарубіжної літератури відбудеться у жовтні-листопаді 2019 року. Для участі у олімпіаді з української мови та літератури необхідно зареєструватися за окремим посиланням – на сайті naurok.com.ua тут.