Реєстрація учнів до лекторію "Чомучка"

 

Шановні батьки молодших школярів! Інтерес до лекторію «Чомучка» кожного року перевершує наші очікування. У цьому році прийнято рішення продовжити такий лекторій для учнів 1-4 класів. Діти, які займалися в минулому році, підтвердили своє бажання відвідувати лекторій «Чомучка» в цьому році. Тому набір в 2, 3 і 4 класи проводитися НЕ БУДЕ.

«3+1»

Науково-популярний проект «РЛ-ТБ» добігає кінця.

Наразі в ефір вийшли вже 4 із запланованих 5 випусків програми. Проект присвячений темі пізнання.

Що саме керує людством та кожною людиною в процесі пізнання нового? Допитливість запрограмована генетично чи існує нематеріальна основа відкриттів та досягнень людства? Наука чи духовність, без емоційна раціональність чи творчі пориви керують людиною?

Останній дзвінок 2021

 

Свято останньго дзвінка у Рішельєвському науковому ліцеї, як завжди, подарувало яскраві емоції!

Наші діти - найталановитіші, а наші вчителі - найкреативніші та чудові!

Вітаємо випускників з новою віхою життя, нехай дороги ваші будуть прямими та широкими, нехай доля буде прихильною до вас, а в серцях палає цілющий вогник любові та вдячності до рідної Alma Mater. Яскравого, сонячного та насиченого літа - всім Рішельєвцям! 

Важлива інформація учасникам ЕЕРЛ-2021!!!

УВАГА!!! Всім учасникам ЕЕРЛ-2021 ТЕРМІНОВО протягом вихідних визначитися:

1) з ким вони живуть в палатках;

2) в якому отряді ви хотіли б бути;

3) здати аванс  до 31 травня Галині Сергіївні.

 

 

 

Протягом понеділка (24.05) та вівторка (25.05) необхідно ТЕРМІНОВО записатися у Лариси Павлівни щодо свого рішення. Палатки і рюкзаки купити або взяти напрокат.

Підписання договору про співпрацю!

В гості до Рішельєвського наукового ліцею завітав ректор Одеського державного аграрного університету Михайло Михайлович Брошков.

Метою зустрічі стало підписання договору про співпрацю. Аграрний університет має сучасні лабораторії мікробіології та судмедекспертизи тварин, лабораторію з перевірки якості продуктів харчування, ветеринарну клініку та равликову ферму.