ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на осінні канікули

 УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Будь обережним при переході трамвайних та залізничних колій. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.

NASA запрошує взяти участь в науковому конкурсі

Рішельєвцям запропонували взяти участь в американській програмі 16-й Місії Міжнародної космічної станції. У Вашингтоні об’явили конкурс, за умовами якого українські школярі мають придумати науковий експеримент, який на орбіті проведуть космонавти. Для цього у Рішельєвський ліцей прислали демо-зразок мінілабораторії.

Завдання - запропонувати ідеї для досліджень в умовах мікрогравітації на орбіті планети. Журі обере 2 команди, які зможуть відправити свої експерименти на МКС.

Регата 2021

Славетна Одеська комплексна олімпіада Рішельєвська регата вже другий рік поспіль проходить в онлайн форматі. Це інтелектуальне змагання є унікальним на теренах України. Адже поєднує не тільки різні дисципліни від інформатики до біології, а й різні форми участі - особистісну і командну.

Цього року до олімпіади долучились розумники та розумниці з Києва, Херсона, Львову, Одесси та Харкова.

На три дні вони занурились у вирішення цікавих та неординарних завдань, що розробили для них викладачі Рішельєвського наукового ліцею.

Наш герой

 

Вітаємо учителя фізики Рішельєвського наукового ліцею Павла Андрійовича Віктора з перемогою у номінації «Вибір українців» премії «Global Teacher Prize Ukraine 2021». Ми пишаємось Вами та бажаємо не втрачати оптимізму, натхненності та любові до життя!

Не кожна видатна людина удостоюється високої людської оцінки за життя. Є багато геніїв, що жили невідомими та забутими. Поки ми живемо, дихаємо та маємо сили творити, подяка і шана мають для нас велике значення. Вони допомагають відчувати свою значимість, сенс буття, мотивують працювати з подвоєною силою. Тому ми дуже раді, що наш колега має змогу відчути народну любов та визнання, побачити захват в людських очах та пізнати вдячність за свою роботу.

Реєстрація учнів до лекторію "Чомучка"

 

Шановні батьки молодших школярів! Інтерес до лекторію «Чомучка» кожного року перевершує наші очікування. У цьому році прийнято рішення продовжити такий лекторій для учнів 1-4 класів. Діти, які займалися в минулому році, підтвердили своє бажання відвідувати лекторій «Чомучка» в цьому році. Тому набір в 2, 3 і 4 класи проводитися НЕ БУДЕ.