Велоралі “100 км по поясу слави”. Поспішайте зареєструватися!

Відкритий запис на участь в традиційній велосотці, яка відбудеться 4 квітня. Вже 33-ій велозабіг буде присвячений дню визволення Одеси. Колона вирушить від Алеї Слави, що знаходиться в парку Шевченка, а фінішує біля Меморіалу 411 батареї.

Для ліцеїстів велопробіги – дещо більше, ніж просто спорт. Спільні заїзди вже стали доброю традицією Рішельєвського ліцею. Зберімося ж всі разом навесні – заради миру, заради єднання, заради ліцею!

Згідно умов змагання, перемогу в велоралі отримає найчисленніша команда, яка здолає маршрут швидше, ніж за 10 годин. Беріть участь самі, записуйте друзів – і перемога буде за нами! Поспішайте подати заявку на участь – звертайтеся до Павла Андрійовича Віктора (каб. 16), котрий займається кураторством команду ліцейських велогонщиків.
Докладніше про велоралі ТУТ. Розмір реєстраційного внеску члена команди (від 14 до 18 років) складає 50 грн + 20 грн спортивна страховка (на відміну від 150 грн при стандартній реєстрації дорослих). Реєстрацію ліцеїстів-учасників "сотки" проводить Павло Андрійович Віктор (16-й кабінет) до 20 лютого. Саме він буде видавати стартові номері після 1 березня.

Приймайте участь самі, записуйте друзів – і перемога буде наша!

Список учасників "велосотки" на 21 лютого

Ліцеїсти

Випускники

Вчителі

Рябова Саша 9Ф +
Белоус Дима 9Ф
Прокопенко Андрей 9Ф +
Боцуляк Максим 9М +
Филистович Александра 9М
Визгалин Сережа 9М +
Робакидзе Давид 10М
Кирчев Ростислав 11Ф +
Толкачев Вадим 11Ф +
Чоловский Саша 10Ф +
Мандрикова Алина 9ХБ +
Ярощук Славик 8М +
Базей Саша 12Ф


Михаил Малис №156
Яковенко Андрей №360


Павел Андреевич Виктор №164
Андрей Витальевич Соколов №507
Сергей Ильич Малис №582
Дарья Васильевна Фоменко