25 років! Прекрасна дата! Для людини це важливий етап, коли юність із її помилками залишаєтся позаду. Приходить пора зважених вчинків, пора майстерності.

Нам чверть століття! Що значить ця дата в житті Рішельєвського ліцею? Це не тільки історична віха… Це рубіж, що дозволяє оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто був із ліцеєм з перших днів його відродження. Це прекрасна можливість привітати нових друзів (а їх у нас багато). І, без сумніву, це час замислитись й окреслити плани на майбутнє.

Ліцей зустрічає це свято вагомими досягненнями в наукових і творчих змаганнях. Це є результатом роботи всього педагогічного колективу та багатолюдної ліцейської сім'ї.

Тут немає байдужих. Кожен педагог – справжній віртуоз, професіонал своєї справи. Серед викладачів ліцею – 1 заслужений працівник освіти України, 6 заслужених вчителів України, лауреати фіналу й абсолютні переможці конкурсу «Учитель року», 6 кандидатів наук, 21 відмінник освіти України, 5 лауреатів Соросівської премії для вчителів, 18 вчителів-методистів, викладачі, аспіранти та студенти Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

Гордість ліцею – це не лише його вчителі. Це і наші учнi та випускники, які демонструють високі результати під час складання зовнішнього незалежного оцінювання, на icпитах та олiмпиадах.

Наше свято розпочалося з ювілейного велопробігу, перейшло в яскравий концерт і регату знань, а завершилося урочистим вітанням вчителів у Літературному музеї.

Все фото доступны ЗДЕСЬ.

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ, ЛИЦЕЙ!

Дорогой наш Ришельевский лицей, мы сделали это! В разных городах и странах, под солнцем, ветром и дождем, в горах и на берегу океана, поодиночке и вместе мы объединили свои усилия, чтобы поступить единственно правильно и сообразно ситуации.

Мы, твои выпускники, говорим тебе Спасибо. За то, что воспитывал нас, учил и вырастил в конце концов теми, кто мы есть. Спасибо за то, что с тобой мы были молоды и счастливы.

С Днем рождения, лицей! С 25-летием! Удачи тебе, процветания, благополучия и постоянного развития. Умных, талантливых, трудоспособных и благодарных учеников. Новых свершений и побед. Оставайся таким же юным, дерзким, амбициозным. Всегда иди только вперед!

Дорогие учителя! Все те, кто работал в лицее за время его существования. С праздником вас и огромное спасибо за все! Мы вас очень любим.

Выпусники Ришельевского лицея разных лет.

Видео #СпасибоРЛ

Фото #СпасибоРЛ