16 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день толерантності

Автор: Svetlana_RL on . Posted in Uncategorised

📢16 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день толерантності проголошений статтею 6 Декларації принципів толерантності, для того, щоб піднести громадську свідомість, звернути увагу на небезпеку, приховану в нетерпимості, протидіяти її проявам, сприяти формуванню психології толерантності та вихованню в її дусі.
💬 Вміння терпимо та з розумінням ставитись до оточуючих, це невід'ємна складова сучасного життя та умова співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний. А для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру.
💡 Для цього необхідно:
1.Бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні.
2.Навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається.
3.Цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими.
4.Зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.
✔️Отже, якість будь-якого суспільства залежить від здатності людей співіснувати одне з одним, від того, чи сприймають вони одне одного, чи поважають і підтримують, чи навчаються одне від одного, чи об'єднують свої зусилля в ім'я загального добра, для постійного поліпшення свого матеріального й духовного життя. В умовах соціального розмаїття дуже важливо встановити культуру миру, що неможливо без дієвого виховання, заснованого на принципах толерантності.
Саме тому, це свято покликане шанувати рівність всіх людей, не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду.
⚠️ До вашої уваги
Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти пропонує:

❗️❕ ДОСТУП ДО ВСІЄЇ ПАПКИ:
16 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
https://drive.google.com/drive/folders/1ippnhB3KHhxDqEZnOeMeZlWl1nIULURv?usp=share_link