Відеоархів Рішельєвського наукового ліцею

Тут є все: від 2-хвилинних відеороликів до повнометражних фільмів із дикторським текстом і музикальним супроводом. Всього біля сотні відеофайлів. Вони відображають практично всі сторони життя ліцейського товариства за багато років – і навчальні будні, і наукову роботу рішельєвців, і ліцейські свята, і дальні походи. Правду люди кажуть – краще один раз побачити… Так що дивіться!

 
Гімн Рішельєвського ліцею   Ліцей – не просто дім

 

Лицейскі летописи
Відеолітописи ліцейських класів

Фільми про життя декількох ліцейських класів протягом усього часу навчання. Від першого дзвоника до останнього.
Турниры юных физиков
Турніри юних фізиків

Це один із багатьох різновидів наукової діяльності ліцеїстів. Турніри найрізноманітніших рівнів – від ліцейських до міжнародних.
Лицейские праздники
Ліцейські свята

Їх багато, і вони дуже різні – перший і останній дзвоники, посвята у ліцеїсти, День ліцею, Новий рік, День святого Валентина та інші..
Театральная жизнь лицея
Театральне життя ліцею

Тут знайдете як фрагменти, так і повні відеозаписи театральних постанов ліцеїстів та їхніх викладачів.
Велосипедная жизнь лицея
Веложиття ліцею

Рішельєвці – непосидючий люд. Всюди побувати і все побачити їм допомагає вірний товариш велосипед. Якщо скласти всі відстані, які подолали діти в сідлі у велопоходах, велоекспедиціях та просто одноденних виїздах, вийде декілька тисяч кілометрів!
Экологические экспедиции
Екологичні експедиції Рішельєвського ліцею

Їх було немало: Південний Буг, Карпати, Шацькі озера, річки Смотрич і Сейм. Почитаючи з 2004 року, тепер можна ще раз побувати у кожній із них.
Походы лицеистов
Походи ліцеїстів

Починаючи з простих автобусних екскурсій по Кримському узбережжю, і закінчуючи складними багатоденними походами у гірський Крим, Карпати, на Кінбурнську косу та інші цікаві місця.
Походы лицеистов
Випускні вечори

Випускний вечір – один із найяскравіших свят Рішельєвського ліцею. Підготовка до нього займає більше місяця. Тому кожен святковий випускний концерт вартий того, щоб відеозгадка про нього зберігалася довгі роки.
Всякая всячина
Усяка всячина

Ліцейське життя настільки різноманітне, тому її неможна обмежити рамками невеликої кількості існуючих жанрів. Тому без такого всеохоплюючого розділу відеоархіву нам ніяк не обійтися.

 

Усі ці відеофайли (та навіть більше) можна завантажити з FTP-серверу.