Корисні посилання

Англійська мова

TED – некомерційний проект із США, відомий своїми конференціями. Міссія проекту – висвітлення унікальних ідей, які варто розповсюджувати («ideas worth spreading»).

Теми лекцій різні: наука, технології, мистецтво, дизайн, політика, культура, бізнес, глобальні проблеми та багато іншого. Учасниками конференцій регулярно стають відомі підприємці, громадські діячі, вчені й артисти.

Окрім корисної і надихаючої інформації ресурс стане в нагоді тим, хто вивчає англійську мову. Практично до кожної лекції є субтитри на англійській чи російській мові.

Міжнародний екзаменаційний Центр IELTS Students International - це найбільший на пострадянському просторі центр з прийому іспиту IELTS. Центр проводить іспит IELTS в Україні з 2009 року, а в 2011 році в Києві відкрився самостійний Міжнародний Центр IELTS Students International. Центр IELTS створений на базі Центру навчання за кордоном Students International - лідера Східної Європи на ринку міжнародних освітніх послуг. Так протягом останніх 5 років років Центр навчання за кордоном Students International був п'ять разів поспіль названий Переможцем у номінації «Освітнє агентство Східної Європи - 2009, 2010, 2011, 2012, 2013» за версією журналу Study Travel Magazine (London, UK). На сьогоднішній день центр навчання за кордоном Students International єдиний з усіх агентств пострадянського простору внесений до Зали Слави кращих освітніх установ і агентств світу.

Комп'ютерні науки

Codecademy – популярний безкоштовний сайт для вивчення програмування з інтерактивною складовою.

На сьогодні ресурс пропонує для вивчення 6 мов програмування та розмітки: Python, PHP, jQuery, JavaScript, Ruby и HTML/CSS. У сайта відсутня російськомовна версія, тому він стане ще й добрим ресурсом для практикування англійської.

Code School – ще один ресурс для безкоштовної самоосвіти програмування.

Навчайся, діючи – ось гасло цього сайту. Теорія Ruby, JavaScript, HTML/CSS та iOS пліч о пліч іде з практикою. Виконуючи вправи, ви відразу побачите як той чи інший код буде виглядати на екрані. Особливість ресурсу – курси-продовження, в яких автори пропонують користувачам програмувати те, що їм цікаво. Наприклад, гру про зомбі.

Udacity створений на базі Стенфордського університету, а це означає, що у васє можливість абсолютно безкоштовно прослухати університетські курси дистанційно.

Цей ресурс підійде для тих, кого мотивує колективне навчання і контроль із боку викладача. Хоч і віддалений, та все одно вчитель допоможе задати певний темп навчання і не дозволить вам розслабитися.

Treehouse – освітній проект, база якого нараховує більш, ніж 1000 відеоуроків з програмування, веб-дизайну, розробці мобільних додатків, технологічному підприємництву та багато чому іншому. Вебінари постійно оновлюються, тому тут ви не натрапите на морально застарілі матеріали.

Радимо вам підписатися на канал Treehouse на YouTube, так як сам ресурс є платним.

Ви знаєте про всі можливості Excel? Excel Easy – це онлайн-підручник для тих, хто хоче використовувати функціонал Excel на всі 100%. На сайті надана не тільки теорія, а й близько 300 задач і прикладів практичного використання цієї популярної програми. Ресурс підійде як новачкам, так і бувалим, адже на ньому можна вивчити і основи, і різні складні функції такі, як аналіз даних і VBA.

Освоїти Excel з Excel Easy просто!

THE WORLD'S LARGEST WEB DEVELOPER SITE За допомогою on-line уроків і прикладів сайт дає можливість отримати фундаментальні знання з основних web-технологій і отримати сертифікати за ними.

Наша мета - перетворити будь-кого з новачка в професіонала веб-розробки.

Ми з самого початку вчимо працювати з живим кодом, вирішуючи завдання, наближені до реальних. Ми даємо можливість отримати не тільки знання, а й уміння. У процесі навчання ми зіштовхуємо учня з випробуваннями, принцип яких - «зверстати, як показано у зразку». Саме за таким принципом працюють більшість верстальників.

У CodinGame, ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість відкрити для себе задоволення програмування. Ми програмісти і ми знаємо, що код являє собою потужний інструмент для інновацій і створення. Ми створили платформу, яка об'єднує програмування та відеоігри.

Навчання має бути веселим. Розвивайте свій профіль, відкривайте нові рівні, заробляйте бали і досягнення, киньте виклик самому собі, конкуруйте з іншими учнями по всьому світу.

JavaRush- це онлайн квест для вивчення програмування на Java. Він ідеально підійде тим, хто ніколи раніше не програмував і хто навіть не має уявлення про те що це. Для початку навчання потрібно перейти на наш сайт, вибрати зручний спосіб авторизації і почати практикуватися. Спробуйте- це дійсно цікаво.

Багатопрофільні ресурси

Coursera – напевно найбільш популярний сайт дистанційної освіти у світі. Платформа співпрацює з провідними університетами різних країн, чим робить кращу освіту доступною кожному.

Тут ви знайдете всю палітру онлайн-уроків із найрізноманітніших дисциплін – від математики до джазової імпровізації. Крім теоретичної частини, курсеріанам також пропонують домашні завдання, тести і навіть іспити. Спільнота учнів Coursera нараховує більш, ніж 10 мільйонів осіб із найвіддаленніших куточків планети, а це означає, що ви не лише отримаєте необхідні знання, а й знайдете собі друзів. Ресурс безкоштовний, а більшість лекцій уже перекладена на російську мову.

Khan Academy – некомерційна організація, заснована випускником Гарварду і Масачусетського технологічного інституту Салманом Ханом. Місія цього проекту – надання якісної освіти всім і кожному абсолютно безкоштовно.

Академія Хана охоплює широкий курс лекцій із алгебри, геометрії, фізики,хімії, біології, астрономії, космології, економіці, історії мистецтв, комп’ютерним наукам тощо. Більшість запропонованих матеріалів читається англійською мовою з субтитрами. Проте більшість лекцій уже переведена і на російську.

Ще один першокласний проект від фонду TED – TED-Ed («Lessons worth sharing»). Ресурс присвячений захоплюючим мініурокам на різноманітні теми. Зараз сайт пропонує близько 100 000 уроків, присвячених науці, технологіям, мистецтву, дизайну, психології, здоров’ю, бізнесу, економіці і багатьом іншим дисциплінам.

Мова уроків – англійська, до багатьох відео йдуть субтитри на російській мові.

edX – платформа безкоштовних інтерактивних онлайн-класів, яка була створена в 2012 році давніми партнерами – Гарвардом та Массачусетським технологічним інститутом. Прпропонуючи кращу онлайн-освіту за такими дисциплінами, як медицина, біологія, хімія, математика, фізика, економіка та фінанси, комп'ютерні науки, машинобудівництво, гуманітарні науки, істория й право, музика, філософія тощо, засновники edX також ведуть дослідження у галузі освіти та педагогіки. Курси викладаються англійською.

Prometheus – український аналог Coursera й TED. Використовуючи досвід іноземних освітніх ресурсів, автори проекту мають на меті випустити цикли курсів, що будуть послідовно пов'язані між собою. Лекції читають викладачі провідних вітчизняних вишів. Незважаючи на невелику кількість запропонованих уроків, їхні теми доволі різноманітні – соціологія, іноземні мови, бізнес, IT, право й історія, психологія і т.і. Онлайн-лекції запропоновані у вільному доступі на українскій мові. Зауважимо, що слухачі, які успішно закінчили курс, отримують сертифікати.

MOOCs – це «Ліга плюща» онлайн. Найпрестижніші університети світу безкоштовно опублікували в мережі свої кращі онлайн-курси, кидаючи виклик традиційним методикам викладання. А Class Central зібрав їх усі разом. Оптимальний вибір для тих, хто шукає найкраще тут і зараз. Більшість лекцій викладається англійською, проте тут також можна знайти і російськомовні курси.

Ми — ті, хто встигли порівняти нашу та західну систему освіти, а EdEra — це наші висновки, мрії та досвід. Ми створюємо онлайн-курси повного циклу — від лекцій до книжок.

Не чекай на реформи, змінюй освіту з нами вже зараз.

Підготовка до ЗНО

Освіта-Онлайн – це громадський проект, в рамках якого відбувається дистанційна освіта школярів в форматі масових відкритих онлайн-курсів (MOOC – massive open online courses) відразу по декількох напрямах.

Принципова позиція Освіта-Онлайн – тільки сильні, досвідчені та кваліфіковані викладачи, фахівці саме зі свого предмету.

Концепція проекту є логічним продовженням науково-методичної роботи, яка проводиться спільно ОНУ ім. І. І. Мечникова, Рішельєвським ліцеєм, Овідіопольською гімназією за методичної підтримки Одеського обласного інституту удосконалення вчителів та під керівництвом Департамента освіти і науки Одеської ОДА. Експериментальний майданчик по впровадженню технологій дистанційної освіти в цих закладах працює вже 5 років, тож накопичений великий досвід по реалізації різних форм та методів такої роботи. Це є ще однією з переваг саме Освіта-Онлайн – всі наші методики навчання пройшли неодноразову апробацію в різних школах та навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації, що дозволяє нам використовувати тільки найефективніші з них.

Чекаємо на ваші коментарі та пропозиції щодо наповнення розділу на email: .