25 років! Прекрасна дата! Для людини це важливий етап, коли юність із її помилками залишаєтся позаду. Приходить пора зважених вчинків, пора майстерності.

Нам чверть століття! Що значить ця дата в житті Рішельєвського ліцею? Це не тільки історична віха… Це рубіж, що дозволяє оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто був із ліцеєм з перших днів його відродження. Це прекрасна можливість привітати нових друзів (а їх у нас багато). І, без сумніву, це час замислитись й окреслити плани на майбутнє.

Ліцей зустрічає це свято вагомими досягненнями в наукових і творчих змаганнях. Це є результатом роботи всього педагогічного колективу та багатолюдної ліцейської сім'ї.

Тут немає байдужих. Кожен педагог – справжній віртуоз, професіонал своєї справи. Серед викладачів ліцею – 1 заслужений працівник освіти України, 6 заслужених вчителів України, лауреати фіналу й абсолютні переможці конкурсу «Учитель року», 6 кандидатів наук, 21 відмінник освіти України, 5 лауреатів Соросівської премії для вчителів, 18 вчителів-методистів, викладачі, аспіранти та студенти Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

Гордість ліцею – це не лише його вчителі. Це і наші учнi та випускники, які демонструють високі результати під час складання зовнішнього незалежного оцінювання, на icпитах та олiмпиадах.

Наше свято розпочалося з ювілейного велопробігу, перейшло в яскравий концерт і регату знань, а завершилося урочистим вітанням вчителів у Літературному музеї.

Усі фотографії високої якості (для друку) можна завантажити ТУТ.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІЦЕЙ!

Дорогий наш Рішельєвський ліцей, ми зробили це! У різних містах і країнах, під сонцем, вітром і дощем, у горах і на березі океану, поодинці і разом ми об'єднали свої зусилля, щоб вчинити єдино правильно і відповідно до ситуації.

Ми, твої випускники, говоримо Дякую. За те, що виховував нас, навчав і виростив зрештою тими, ким ми є. Спасибі за те, що з тобою ми були молодими і щастливими.

З Днем народження, ліцей! Із 25-річчям! Успіхів тобі, процвітання, добробуту і постійного розвитку. Розумних, талановитих, працездатних і вдячних учнів. Нових досягнень і перемог. Залишайся таким же юним, зухвалим, амбіційним. Завжди йди тільки вперед!

Дорогі вчителі! Усі ті, хто працював у ліцеї за часи його існування. Зі святом вас і величезне спасибі за все! Ми вас дуже любимо.

Випусники Рішельєвського ліцею різних років.

Фото #ДякуюРЛ

Відео #ДякуюРЛ