"Гордість ліцею"

У травні рішельєвці традиційно підводять підсумки навчальних досягнень урочистою церемонією "Гордість ліцею". Як завжди, нагороджені зірочки не вміщались на сцені! Діти отримали почесні грамоти за освітні, творчі, спортивні та суспільні досягнення. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчати дітей, здобувати перемоги та пишатися учнівськими успіхами! Церемонію, до речі, провели без тривог)

Допомога ЗСУ

Дорога ліцейська громадо! Активізуймося до акції! Збираємо пластикові кришки, які в результаті переробки можуть забезпечити потреб ЗСУ! Які пластикові кришечки потрібні?

1) виключно другого типу пластику з маркуванням на зображенні;

2) з під води, соків чи іншої продукції;

3) чисті, без наклейок;

4) пункт збору біля входу в ліцей та коло буфету.

 

 

 

До річниці війни 2024

Минула нещодавно дата 24 лютого, страшна дата для українців.

У цей день згадуватимемо героїв, які вже не повернуться, зруйновані міста і домівки, мріятимемо, якою прекрасною ми бачимо свою країну, як прагнемо миру. Від творчого колективу ліцею пропонуємо одну з історій про незламних українців, які пережили трагедію втрати рідного міста, будинку, такого звичного мирного життя. Автор спогадів (дивіться за посиланням) та намальованої картини Анастасія-Марія Балан, учениця 8 ІКТ класу. 

Фестиваль "Інтелектуальний марафон"

Фестиваль "Інтелектуальний марафон" запрошує майбутніх абітурієнтів та всіх розумників і розумниць, які хочуть випробувати свої сили в змаганні з природничих наук! Цього року фестиваль буде проведено для учнів 4 та 7 класів.

Учні 4 класів складатимуть випробування з математики, логіки, природознавства (початкові знання з фізики, хімії, біології, географії);

учні 7 класів - з математики, географії, біології, фізики та хімії.

Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

Як блакиті без сонця нема,

Так і мови нема без народу,

і народу без мови нема.

Творчий колектив Рішельєвського наукового ліцею підготував репортаж до Міжнародного дня мови.