Календар ліцею

У мерехтінні днів – події й дати

Із понеділка до п’ятниці
Надто швидко час котиться…

Із першого дня, з першої години перебування в ліцеї його учні опиняються у вирії найрізноманітніших подій. Звичайно, навчання – перш за все. Адже головна мета ліцею – дати учням тверді знання та навчити успішно застосовувати їх у рішенні будь-яких задач.

Рішельєвці називають ліцей своєю другою домівкою, бо після уроків життя тут не завмирає. Воно продовжується в роботі творчих і наукових гуртків, спортивних секцій. А якщо на канікулах стає тихо в коридорах нашої alma mater – це означає, що ліцеїсти пішли у похід, на олімпіаду, в екологічну експедицію. І так щомісяця, із року в рік. У ліцейському календарі немає вільних днів.

 
Календар ліцейського життя
Вересень

День знань. День першокурсника – зміна поколінь. Олімпіада для першокурсників «Перше знайомство». Загальноліцейська науково-спортивна гра «Лабіринт – тренування розуму і тіла».

Жовтень

Суворі будні. Закриття екологічної експертизи. День ліцею – вітаємо тебе, наш любий куточку… Відкрита фізико-математична олімпіада Рішельєвського ліцею.

Листопад

Олімпіади. Ліцейське свято наук та творчості «Віват, Ліцей, віват!» О скільки всім чудових відкриттів готує наш ліцейський дух!

Грудень

Спартакіада. Фінальна показова гра «Що? Де? Коли?». Зимова сесія. Здрастуй, Новий рік! – Заходьте до нас на вогник!

Січень

Зимові канікули – відпочинок в Карпатах – «краще гір можуть бути лише гори…» Областні тури предметних олімпіад. Турніри. Перемоги – ура!!!

Лютий

Кохання Святого Валентина – концертна програма «Місс і містер Рішельє». Дискотека! Voulez vous dancer?!

Березень

«Ти жінка – і цим ти права». Свято весни, кохання та краси. Конкурс "Таланти твої, Україно!" Всеукраїнські предметні олімпіади.

Квітень

Одеса – моє рідне місто. День визволення Одеси, зустріч із ветеранами, покладання квітів. День відкритих дверей.

Травень

Цей день Перемоги. Зустріч із ветеранами, покладання квітів до меморіалу. Останній дзвоник. Перше прощання із дитинством.

Червень

Літня фізмат школа – приймаємо гостей. Літня сесія. Випускні іспити. Вступні іспити. Навчальна практика – у ліцеї, проте без форми! Ура! Випускний вечір: «З тобою і без тебе».

Липень

Екологічна експедиція, велоекспедиція. Походи (Саврань, Карпати, Кінбурнська коса, "Косічка"). Безсонні ночі біля багаття, пісні під гітару.

Серпень

Останні дні відпочинку, підготовка до навчання. Очікування дива!