Літня фізмат школа

Якщо навіть улітку ви не можете жити без фізики, математики, інформатики, полюбляєте вирішувати олімпіадні задачі та брати участь у фізичних турнірах, а ще бажаєте засмагнути, досхочу накупатися в морі, зміцнити своє здоров'я, тоді літня фізико-математична школа – саме те, що вам потрібно!

З 9 червня 2014 року після десятирічної перерви знову відкрила свої двері Літня природничо-наукова школа Рішельєвського ліцею. Вона була на базі спортивно-оздоровчого табору Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова. Протягом тижня учні 7 і 8 класів не лише розглядали цікаві питання з математики, фізики, хімії та біології, що виходять за межі стандартної програми, а й зустрічалися з науковими співробітниками ОНУ, брали участь у різноманітних інтелектуальних та спортивних змаганнях. Незамінними помічниками вчителів були старшокласники-стажери та випускники ліцею. Вони не лише допомогали в розробці програми занять та їх проведенні, а й демонстрували невичерпну фантазію, вигадуючи різні види активного відпочинку дітей, розважали та оберігали своїх молодших товаришів.

Проте краще один раз побачити, ніж сто разів почути чи прочитати. 16 вересня в актовому залі ліцею відбулася прем'єра фільму про літню школу. Фільм розміщений в мережі Інтернет, і тепер кожен може на власні очі побачити, чим займалися школярі протягом тижня, що пройшов на березі моря в університетському таборі “Чорноморка”. А учасники школи зможуть ще раз пережити ці прекрасні дні. До вашої уваги відеорепортаж телеканалу “Град” про нашу літню школу.

Фільм про Літню школу 2014 року
Відеорепортаж програми "Град"