Хіміко-біологічне відділення

Навчатися на хіміко-біологічному відділенні Рішельєвського ліцею не лише цікаво, а й весело. Творчій підхід викладачів до своїх предметів виховує у дітях сміливість та ініціативність. Рівень викладання хімії та біології у ліцеї дуже високий. Про це свідчать досягнення наших учнів. Срібний та бронзовий переможці Всеукраїнської олімпіади з хімії 2014 і 2015 років, срібло ліцейської команди на обласному турнірі юних біологів, численні призери обласних етапів предметних олімпіад із біології та екології. У чому криється таємниця успіху цього напряму? Читайте далі.

Учні хіміко-біологічного напряму отримують широкі знання з профільних предметів – поглиблене вивчення хімії та біології, підвищений рівень викладання фізики, вивчення математики за підсиленою програмою. У розпорядженні ліцеїстів – добре обладнана лабораторія із великою кількістю найрізноманітніших реактивів. Вона дозволяє учням самостійно проводити хімічні досліди та практичні роботи. Це означає, що ліцейські хіміки вміють не лише рівняння та задачі вирішувати, а й чаклувати!

Викладачі напряму мають великий досвід підготовки дітей до змагань різних рівнів – від міських олімпіад до міжнародних турнірів. Окрім того, у учнів, які виявляють науковий інтерес до науки, є можливість займатися на додаткових курсах хімічного факультету ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Біологи ж навчаються застосовувати свої теоретичні знання на практиці. Традиційно влітку ліцеїсти вирушають у Літню біологічну практику Рішельєвського ліцею. Озброївшись біноклями, маскувальними сітками та сачками, юнати разом із провідними викладачами ОНУ ім. І.І. Мечникова знайомляться з флорою та фауною України, проводять дослідження і збирають дані для майбутніх наукових робіт.

Випускники відділення, як правило, пов’язують свою подальшу долю з наукою та медициною. Хіміко-біологічне напрям – це по-справжньому захоплююча та цікава подорож у світ науки, що оточує нас.