Математичне відділення

Математика у Рішельєвському ліцеї – не просто дисципліна. Основа основ, королева наук… Ліцеїстам давно відома проста істина: саме математика відкриває шлях до розуміння природи буття.

Математичне відділення Рішельєвського ліцею представлено класами спеціалізації “математика й інформатика”. Ці дисципліни пліч-о-пліч ідуть у ліцейському навчальному процесі, адже математика і логіка – необхідна база для успішного вивчення інформатики. Вже з 8 класу діти знайомляться з мовою програмування Pascal і створюють свій перший код.

Учні цього профілю вивчають математику й інформатику за поглибленою програмою, а також опановують знання фізики на підвищеному рівні. Викладання дисциплін математичного предметного циклу базується на авторських програмно-методичних розробках провідних педагогів Рішельєвського ліцею. Наші учителі не один рік використовують новітні унікальні технології педагогічної роботи з обдарованими учнями, що допомагають розкрити здібності кожної дитини. Окрім вивчення основних курсів, передбачених навчальним планом, ліцеїстам також пропонується широкий вибір спеціальних, факультативних курсів математики, інформатики та економіки, які читають викладачі університетів Одеси. Зайняття проходять по суботам, тому нудьгувати ліцеїстам нема коли.

Випускники математичного відділення – майбутні вчені, програмісти, економісти і підприємці. Ліцеїсти посідають перші місця на обласних олімпіадах з математики й інформатики, гідно зарекомендували себе на конкурсах «Кенгуру» і «Бобер». І, головне, це вже стало доброю традицією. Важливо, що участь у турнірах та олімпіадах не лише підвищує предметні знання учня, а й прищеплює характерові підлітка такі якості, як цілеспрямованість і наполегливість.

Математичний напрям – виважений вибір майбутнього вашої дитини.