ВОЛЕЙБОЛІСТИ - УРА!
![](/media/_For_News/2016_Voleybolistam_ura.jpg)
Сьогодні в спортзалі РЛ було надзвичайно святково, стукіт м'ячів змінила урочиста тиша. Волейбольну команду нагороджували почесними грамотами, адже хлопці здобули третє місце в міських змаганнях! Жартівливі шоколадні медалі, овації, посмішки і колективне фото напам'ять.
Наші хлопці не тільки інтелектуали і розумники, а й класні спортсмени. Так тримати!
Фотозвіт Ольги Григорівни Добриніної ТУТ.