100 км за 19 годин
![](/media/_For_News/2016_100_km_za_19-chasov/3.jpg)
9 квітня відбулося велораллі до Дня визволення Одеси від фашистських загарбників - 100 км по «Поясу Слави». Як вже говорилося раніше, наші ліцеїсти проїхали Сотку на велосипедах, а найвідважніші учасники пройшли всі 100 км пішки! Цих хлопців з 10-М класу звуть Максим Боцуляк і Марк Чистяк! Вони змогли подолати стокілометрову дистанцію за 19 годин! Це значний результат і дуже хороший досвід для юних спортсменів. Для більшості з них Сотка - це справжнє випробування сили волі і захоплююче проведення часу. Бажаємо їм подальших успіхів! Так тримати!